بوسیله گزارش همشهری آنلاین به نقل از ورزش سه، افشین پیروانی، سرپرست پرسپولیس درون تاثیر بوسیله صحبت ها و کنایه های امیر کاخ نویی و تو شرایطی که تصعید این تیم با تاخیر از اصفهان مواجه شده بود، پاسخ خشونت عدل.

پیروانی داخل ابتدای گفتگو هایش با اشاره به موضوع عدم حضور سپاهانی ها در زمین گفت: من صحبتم این است که باید به قانون ناموس گذاشت و آن را ارتکاب کرد. گواه تیم میزبان چنانچه مزاحمتی بوده از طرف آنها حیات. یک نفر از تدارکات و دیگر اعضای تیم سپاهان در زمان حضورمان تو اتوبوس مشاهده نکردیم. حتی آقای گل محمدی تیمار گفتند اگر یک نفر از تیم سپاهان بیاید برای گرم کردن ما عزت می گذاریم اما دوستان تماشاگر هستند که تا اینکه یک نفر غصه از رختکن نیامد. غلام سوالم این است که کدام بازیکن تیم محترم سپاهان درون اطاق موزه گرم کرده است. قانون باید اجرا شود و پیش داوری نمی کنیم اما دوستانی که آنجا هستند می دانند که قانون چیست. دوستان می دانند که سپاهان اراده بازی نداشته. اطلاع دادن کرد بازی نمی کنیم. تیم حریف حالا یک سری بازیکن مصدوم داشته و بوسیله ما ربط ندارد. ما به موقع گرم کردیم. ما به تامل بازی اتیه هستیم و هواداران مطمئن باشند انشاالله بی قراری قهرمانی دیگری تصرف خواهیم کرد.

او داخل واکنش به صحبت های قصر نویی که مدعی شده حیات تیمش اعتقاد به دعای قبل از بازی برخلاف دیگر تیم ها که بوسیله پشت شب زنده داری هستند دارد گفت: دو تا موضوع جداست. موضوع مقدمه اینجاست که تیم هماورد نیامد. مشکل داشت شاق به وجود آوردند یا هر چیز دیگر. آمدند داخل استادیوم ولی نیامدند گرم کنند و حالا از کجا اجازه گرفتند! این ها مسائلی است که باید به همه دوستان توضیح داده شود. زمان حال خویش ما که آمد روی خط (امیر دژ نویی) که فرار رو به جلو حیات. ما اندوه اعتقاد داریم و بچه مسلمان هستیم. ما با ذکر می آییم و همگی ما را می شناسند.   درباره این چیزها نگویید که همگی از آویشن ما شناسایی دارند و بچه های ما تیمار قبل از هر بازی با پیراهن تالیف ها و پیراهن های منقش به نام شهدا آن را زینت داده اند حضور علنی می کنند. لطف کنند فرار رو به جلو نکنند. اینقدر می گویند تیم مهندسی شده فاتح می شود هم بوسیله خاطر این است که داخل تیممان تا دلتان بخواهد دکتر و مهندس داریم.

پیروانی که صحبت های دژ نویی درباره شب زنده داری و . را بعد از اتفاقات و حواشی دبی یک کنایه علیه باشگاهش می دانست پاسخ تندی به این ماجرا داد و گفت: لطف کنید فرار رو بوسیله جلو نکنید. در محضر این همه بیننده من تامل می کنم اتیکت و اخلاق را باید رعایت کنید اما فکر می کنم عدم سواد که مسوده این زدودن که دانشگاه رفته باشید. سواد یعنی طرز پوشیدن، طرز حرف زدن و برخورد کردن اما متاسفانه امشب صحنه هایی دیدم که بی سوادی موج می زد!

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

باشگاه بسکتبال اسپادانا اصفهان مجیکال تیم | magical team رهایی در کره جنوبی کسب درآمد از طریق سایت های معتبر کلیکی ایرانی و خارجی مباحث مربوط به مدیریت برگ سبز (قعله سابق) تور لحظه آخری